Nemáte nainstalované ovládací prvky Active-X, nebo FLASHPLAYER.

Plastová, okna vyráběna v ČESKÉ REPUBLICE

Typy oken a balkónových dveří

typ 1 FIX
Okna Olomouc
typ 2
Okna Olomouc
typ 3
Okna Olomouc
typ BD 1
Okna Olomouc
typ BD 6
Okna Olomouczobrazit více typů

Hra barev

Nemáte nainstalované ovládací prvky Active-X, nebo FLASHPLAYER.

další barvy zde..

Náš materiál dává smysl - hospodárný, ekonomický, ekologický

Plastový profil bez olova, okna vyráběna v ČESKÉ REPUBLICE

Plastová okna a plastové dveře z 6-ti komorových a 7-mi komorových profilů v bezolovnatém provedení jsou vyráběna v České republice.

Šestikomorová plastová okna německého profilového systému GEALAN S8000IQ, Vám můžeme nabídnout v několika provedeních jak konstrukčně, tak i vzhledově (rovné křídlo, tvarované křídlo, rozšířený systém GEALAN S8000IQ PLUS s hloubkou 83mm). Rádi Vám při Vaší návštěvě celý sortiment ukážeme.

REVOLUČNÍ NOVINKA Systém S 9000 s unikátními vlastnostmi!

Nový systém GEALAN S 9000 - jako kombisystém s konstrukční hloubkou 83 mm - sdružuje stejnou měrou vlastnosti a přednosti středového a dorazového těsnění. Velká konstrukční hloubka, šest profilových komor v rámu a křídle a tři kontinuální těsnicí roviny a hluboké zapuštení izolačních skel jsou zárukou vynikající tepelné izolace. Vhodné pro pasivní domy! Tato okna uspokojí Vaše nejvyšší nároky. Více zde...

Sedmikomorová plastová okna z Českého profilového systému KVINTERM 2+ v exkluzivním provedení za zajímavou cenu. Elegantní tvarované křídlo a masivní profil Vás jistě zaujme na první pohled.

Každé plastové okno a dveře jsou vyztuženy ocelovými, pozinkovanými výztuhami, které jsou dimenzovány na základě statických výpočtů pro každé Vaše okno.

Zasklení

Pro zasklení plastových oken a dřevěných oken používáme izolační dvojskla a trojskla s vysokou hodnotou tepelné a zvukové izolace. Konkrétní hodnoty zasklení Vám navrhneme dle Vašich potřeb přímo pro Vaši zakázku. Pro zasklení Vám také můžeme nabídnout speciální, nejmodernější, revoluční izolační sklo Heat Mirror (Heat Mirror je fólie pokryta nízkoemisivní vrstvou, která je napnuta uvnitř izolačního dvojskla. Výsledkem je třívrstvý systém se dvěma oddělenými komorami /analogie trojskla/ ovšem s hmotností dvojskla).
Zde naleznete srovnání skel..

Kování oken a dveří

Naše výrobky jsou osazovány špičkovým, německým, celoobvodovým kováním G-U a WinkhausactivPilot, které dodáváme v nejmodernějším provedení. Toto kování zajišťuje jednoduché, komfortní a téměř bezúdržbové ovládání oken i dveří. Naše okna vybavujeme standardně i tzv. "mikroventilací", která napomáhá příjemné infiltraci vzduchu přes okno. Můžeme také nabídnout další způsob infiltrace pomocí odvětrávacího prvku s tlakovou regulací REGEL-air a klapku GECCO. Okna Vám můžeme vybavit bezpečnostními body v kování.

STANDARD GEALAN S 8000 IQ šestikomorový systém 74mm


Rovné křídlo

Tvarované křídlo

Nový systém GEALAN S 9000 hloubka 83 mm


GEALAN S9000


STANDARD speciální systémy


GEALAN Středové těsnění

GEALAN S 8000 IQ Plus 82mm

STANDARD zasklení trojsklem


EXCLUSIV sedmikomorový systém


Zasklení dvojsklem

Zasklení trojsklem

Některá oblíbená barevná provedení plastových oken

Vážení zákazníci v nabídce máme mnoho dalších barev, pokud budete mít zájem o jinou barvu kontaktujte nás. Barvy viditelné na Vašem monitoru nemusí (vzhledem barevnému rozlišení monitoru) plně odpovídat skutečnosti. Stává se také, že stejná barva se u různých firem může jmenovat různě. Proto je vždy vhodné vybrat si na konkrétní barvu přímo v naší kanceláři.

Různá barevná provedení další barvy zde..

Prodej nábytku | Svatební šaty | Výroba nábytku | Pizza Přerov | Kino Přerov | Španělsko ubytování | Výstaviště Přerov | Zmrzlinový vozík | Prodej postelí | Prodej nábytku | Čalouněný nábytek | Orange-Club | Španělsko ubytování | Chorvatsko ubytování | Zippo Shop | Průmyslové podlahy